Przejdź do treści

YetiForce jest jednym z najpopularniejszych systemów CRM klasy OpenSource. Jest to kompleksowe rozwiązanie zawierające ponad 80 modułów pozwalających na gromadzenie informacji dotyczących Firm i Kontaktów, Sprzedaży, Projektów, Wsparcia, Zarządzania Organizacją.

Funkcjonalności YetiForce

Firmy i Kontakty

Zarządzanie relacjami z Kontrahentami, Kontaktami, Leadami, Partnerami, Dostawcami i Konkurencją.

Marketing

Wbudowany klient pocztowy pozwalający na obsługę korespondencji elektronicznej. Kampanie marketingowe – masowa wysyłka poczty.

Produkty, Usługi, Zamówienia

Zarządzanie kartotekami produktów i usług, tworzenie cenników. Zarządzanie relacjami z Dostawcami – zamówienia do dostawców.

Kalendarz, Spotkania, Zadania, Telefony

Planowanie spotkań, rozmów telefonicznych, zadań, współdzielenie kalendarzy, cykliczne działania.

Sprzedaż – Oferty, Zamówienia, Faktury, Szanse sprzedaży

Pełne zarządzanie cyklem sprzedaży – tworzenie ofert na podstawie asortymentu, zamówień, kalkulacji, generowanie faktur sprzedaży

Wsparcie, Serwis

Obsługa zgłoszeń wewnętrznych i zgłaszanych przez Klientów. Możliwość zgłaszania usterek z poziomu witryny internetowej. Baza wiedzy w postaci dokumentacji. Umowy wsparcia SLA.

Zarządzanie organizacją, RODO

Możliwość definiowania struktury organizacji. Zarządzanie pracownikami, urlopami, pojazdami, rezerwacje oraz listy i paczki. Wsparcie zarządzania zgodami RODO.

Dashboard

Możliwość definiowania własnych widżetów i wykresów personalizujących Stronę główną a pozwalających na analizy danych zgromadzonych w systemie.

Projekty, Dokumenty

Zarządzanie projektami i ich etapami. Czas pracy, wykres Gantta. Możliwość przechowywania dokumentacji pod kontrahentami, projektami, produktami, umowami itp.

Oferujemy:

Skontaktuj się z nami, aby niezobowiązująco porozmawiać o swoich potrzebach. Doradzimy i zaoferujemy najlepsze rozwiązanie.